iritsua2 במאיהודעות יום חמישי 2.5בוקר טוב,בעקבות עיצומים יום הלימודים בתיכון הבוגר יתחיל בשעה 10:00חיים מאחר, מיקה ועינב יפתחו את חדר אמנות.יניב לא יהיה בשיעור חינוך תעבורתי, לתלמידים והתלמידות יש משימה בקלאסרוםתדרוך לטיול של שבוע הבא, בשעה 12:00 באמפי
בוקר טוב,בעקבות עיצומים יום הלימודים בתיכון הבוגר יתחיל בשעה 10:00חיים מאחר, מיקה ועינב יפתחו את חדר אמנות.יניב לא יהיה בשיעור חינוך תעבורתי, לתלמידים והתלמידות יש משימה בקלאסרוםתדרוך לטיול של שבוע הבא, בשעה 12:00 באמפי
הודעות יום ראשון, 30.6!!בוקר טוב, היום סוף שנה 🌈🧡🌈🧡 מלחמת מים, בבקשה לשמור על הכללים. מפגשי חונך נחנכים ביסודי ובתיכון בשעה 8:30 תדרוך בשעה 9:00 בדיוק, אי אפשר להשתתף במלחמת המים בלי לקחת חלק בתדרוך! היום מסתיים בשעה 12:
הודעות יום חמישי 27.6בוקר טוב, היום פרלמנט תקציב בשעה 12:30 היום טורניר סטריט בול בשעה 10:30 מפגש בנושא קבלת החלטות ניהוליות בבית הספר חיים גלאון לא נמצא
הודעות יום רביעי 26.6בוקר טוב ויום טוב, החטיבה הצעירה יוצאת לשביל התפוזים היום בחינת בגרות במדעי כדור הארץ בהצלחה לנבחנים והנבחנות